قوانین رزرو


قوانین عمومی استفاده از وب‌سایت اقامت سفر

1  - فعالیت وب‌سایت ، مطابق با  قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران، مجموعه  قوانین مدون جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه نشر مطلب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی ایران، از سوی کاربران در این وبسایت ممنوع است. در صورت اثبات تخلف کاربران در این زمینه، شناسه‌ی کاربری ایشان حذف شده و عواقب احتمالی نیز بر عهده‌ی کاربر خاطی خواهد بود.
 
2-کلیه‌ی حقوق معنوی محتوایی اعم از متن، عکس یا فیلم که توسط کاربران وب‌سایت اقامت سفر تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار گرفته، متعلق به وب‌سایت  اقامت سفر است: وب‌سایت  اقامت سفر حق دارد در زمینه‌ی ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات به هر نحوی که صلاح می‌داند اقدام کند.
 
3-خدمات و محتوياتی که توسط  اقامت سفر  تولید و ارایه شده‌اند؛ تنها جهت استفاده‌ در این وبسایت هستند. هر گونه سواستفاده از محتویات اعم از اطلاعات، عکس‌ها، نحوه‌ی سازماندهی و دسته‌بندی مطالب، نقشه‌ها، طرح‌ها، ایده‌ها، لوگو و...از وب‌سایت  اقامت سفر  پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سواستفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر محتویات این وبسایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و آدرس اینترنتی وب‌سایت  اقامت سفر و لینک صحیح به مطلب مذکور مجاز است. و در مورد رسانه‌های چاپی، این امر تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت ممکن خواهد بود.
4-محتویات وب‌سایت  اقامت سفر  از منابع معتبر خارجی و داخلی و مرتبط و توسط نویسندگانی حرفه‌ای و با تایید متخصصین گردشگری، تالیف، جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ذات قابل تغییر این محتویات، وبسایت  اقامت سفر  مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات بخش راهنمای سفر، ویزای توریستی، قیمت هتل‌ها در زمان رونق یا رکود و... بر عهده نمی‌گیرد.
5-در راستای حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد کند باعث، بانی یا عامل هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در هک کردن اطلاعات نداشته باشد. در ضمن کاربر تعهد می‌کند که هرگونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به  اقامت سفر  اطلاع دهد.
6-کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری جز خود را جهت ثبت‌نام و رزرو ندارد و تعهد می‌‌کند که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وبسایت وارد کند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر است.
7-هرگونه تغییر در مشخصات فردی باید در اسرع وقت در وبسایت  اقامت سفر  توسط خود کابر تصحیح شود. در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی در هیچ زمینه‌ای متوجه‌ی  اقامت سفر  نخواهد بود.
8-ممکن است  اقامت سفر  جهت تامین هزینه‌های جاری از آگهی تبلیغاتی استفاده کند، اما مسئولیت محتوای تبلیغات بر عهده‌ی  اقامت سفر  نیست.
9-سو استفاده از نام  اقامت سفر ، سایت اینترنتی  اقامت سفر ، مکاتبات  اقامت سفر  یا استفاده از نام‌های مشابه، که شبهه بر انگیز باشد، به هر نحوی ممنوع است و  اقامت سفر  حق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه رسیدگی به جرایم اینترنتی در داخل یا خارج و همچنین اطلاع‌رسانی به مجریان یا استفاده کنندگان سرویس قابل پیگرد قانونی است.
10-اطلاعات کاربران نزد  اقامت سفر محفوظ است و قرار نیست با مجموعه‌ی دیگری به اشتراک گذاشته شود. تنها مراجع ذیصلاح قانونی و با داشتن حکم قانونی امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
11-وب‌سایت  اقامت سفر  حق دارد جهت ارسال هدایا، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، ارسال ای‌میل و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
12- اقامت سفر  تنها مسؤول محتوایی است که توسط نویسنده‌ها و متخصصین بخش محتوایش، تولید شده. مطالب سایت‌های دیگر که گاهی به آن‌ها لینک داده می‌شود تولید  اقامت سفر  نیست و صرفاً جنبه‌‍ی مکمل داشته و  اقامت سفر  هم مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.
13-وب‌سایت  اقامت سفر  پایگاه اینترنتی دیگری جز www.EghamatSafar.com و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید  اقامت سفر  نیست.